Slideshow, Soutěže, Soutěže - Biologie

Geologická olympiáda – první a druhé místo v kraji

Vyskočil Vojta, Vyskočil Filip, Jírů Ondřej

V letošním roce se geologické olympiády na naší škole zúčastnili 3 odvážní studenti. V této velmi obtížné soutěži se všichni dostali přes školní, okresní až do krajského kola, kde výborně reprezentovali naši školu. Největšího úspěchu dosáhl Vojta Vyskočil, který zvítězil v kategorii středních škol a postoupil do republikového finále, které se uskutečnilo 7.5. v Brně. Zde si vedl také výborně, ale na umístění na stupních vítězů nedosáhl.

Neméně zdatně si vedl v krajském kole jeho bratr Filip Vyskočil (G2), který soutěžil v kategorii základní školy i proti osmákům a deváťákům a obsadil výborné 2.místo. Porazil ho pouze šumperský deváťák z „Hlucháku“ – Janderka, který příští rok změří síly s Vojtou. Třetím soutěžícím byl Ondra Jírů (G3), který se při své premiéře rozhodně neztratil. 

            Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a blahopřejeme. Lenka Vavříková

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *