Soutěže, Soutěže - Tělesná výchova

Futsalistům utekl postup v posledních minutách utkání

Družstvo futsalistů Gymnázia Šumperk bojovalo o postup do finále Severomoravské divize. V oblastním finále se střetli s týmy SŠTO Olomouc a SPSŠ Prostějov. Po vítězství v prvním utkání s týmem SŠTO Olomouc v poměru 4:1 muselo o vítězství v turnaji  rozhodnout závěrečné utkání neporažených týmů Gymnázia Šumperk a SPSŠ Prostějov. Týmu z Prostějova stačilo uhrát remízu díky lepšímu skóre z prvního utkání. Ve velice vyrovnaném utkání se vedení ujali chlapci Gymnázia a to drželi až do závěrečných minut. Bohužel 2 minuty před koncem se hostujícímu týmu podařilo z rohového kopu vyrovnat. I přes závěrečný tlak už naši chlapci nedokázali utkání vstřelit postupový gól a do finále Moravy postoupil tým z Prostějova. Díky chlapcům za krásný sportovní zážitek a těšíme se společně na další ročník.