Slideshow, Soutěže - Tělesná výchova

Okresní kolo v přespolním běhu – tři družstva dál do kraje

Tři družstva nastoupila do okresního kola v přespolním běhu a třikrát jsme slavili postup do krajského finále. Na velmi těžké a promáčené trati u SOŠ Šumperk neměla naše družstva konkurenci a zaslouženě postoupila do Jeseníku. V kategorii III. se nejlépe umístila Karolína Juránková (G1) a to na prvním místě, druhá doběhla Terezie Venoušová (G2), osmá pak Veronika Minářová (G2) a postup družstva potvrdila celkem třináctá Eliška Smýkalová (G1). V kategorii VI.B se naši závodníci poskládali na prvních pěti místech takto: 1. Vašek Bednarský (G5), 2. Jan Ristovský (G6), 3. Patrik Minář (2.B), 4. Joshua James Mácha (1.A)) a na 5.místě Matěj Matoušek (3.C). Ve stejné kategorii dívek jsme opět opanovali přední pozice. Zvítězila Martina Drásalová (G5), následovaná druhou Luckou Matějovou (1.C), třetí Annou Kuchtíkovou (2.B) a čtvrtou Terezou Mikolajczakovou (2.C). Na šestém místě pak doběhla Anna Kateřina Horová (1.B) a na jedenáctém Kateřina Kvapilová (1.A).

Krajské kolo proběhne 12.10. v Jeseníku.