Slideshow, Soutěže, Soutěže - Tělesná výchova

Gymnazisté úspěšní na Krosu Gymnázia

Tradiční přespolní běh, který pořádá naše škola na „Vyhlídce“, proběhl 5. dubna za běžecky příznivého počasí. Krosu se celkem zúčastnilo 148 běžců. Závodu dlouhého 6350 m se zúčastnilo mnoho našich studentů a vedli si velmi dobře. V kategorii juniorů zvítězil Vašek Bednarský (G4), následovaný Matějem Matouškem (2.C) a Honzou Ristovským (G5). Čtvrtý pak doběhl Patrik Minář (1.B), pátý Ondřej Šrámek (3.C) a sedmý Matěj Krč (1.B). V kategorii žen se na výborném druhém místě umístila Veronika Bednarská (4.C). Pro žáky základních škol byl připraven zkrácený závod na 2000 m tzv. „prcek“. Závod ovládl Štěpán Stryk (G3), Terezie Venoušová (G2) doběhla na sedmém místě a Jan Šperlich (G2) pak dvacátý čtvrtý.

Závodníkům děkuji za reprezentaci školy a skvělé výsledky.

Dík patří také pomocníkům z řad našich studentů a to Elišce Hegrové, Martině Drásalové a Sáře Kériové a zejména hlavnímu organizátorovi Květoši Vykydalovi.