Aktivity - IVT, Slideshow

Přednáška studenta ČVUT

Náš bývalý student Václav Januška se po pěti letech vrátil na naši školu a řekl nám svoje zkušenosti gymnazisty na technické škole.

Podělil se o zážitky ze studia, hovořil o práci v týmu zabývající se vývojem studentské formule. Skvěle nám podal různá úskalí studia, zájem a sponzoring firem i skvělé možnosti uplatnění absolventů těchto škol. Svou prezentaci prokládal zážitky z praxe a doplnil je zajímavými videoukázkami.

Na gymnáziu je předpoklad, že tyto obory nebudou těžištěm zájmu pro většinu studentů. Nicméně, ty kteří se rozhodnou jít touto cestou a navíc projdou seminářem 3d modelování a nevadí jim matematika, čeká zajímavá budoucnost a mohou na technických typech škol s úspěchem studovat. 

Názor studenta, účastníka přednášky:

Jedna z nejlepších přednášek za můj pobyt na Gymnáziu Šumperk. Velice příjemný přednes prezentujícího, který působil zasvěceně a dokázal téma velmi pěkně podat. Celkově bylo téma zajímavé pro náš seminář a otevřelo nám obzory, co se strojírenství týče. Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem nezačal přemýšlet o kariéře ve strojírenství.

1 Comment

  1. Lubomír Průša

    Ještě jednou Vašku děkujeme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *