Aktivity - Jiné

Den otevřených dveří školy

Rodičovskou veřejnost i žáky základních škol srdečně zveme na Den otevřených dveří gymnázia, který se koná 5. 11. 2019 od 8:00 do 16:30 hodin.

V úterý 5. listopadu se v tělocvičně naší školy uskuteční tradiční Výstava středních škol Scholaris 2019.
Téměř 40 krajských středních škol nabídne žákům šumperských a okolních základních škol své studijní obory jako místo dalšího studia po absolutoriu základní školy. Ve stáncích jednotlivých SŠ se mohou zájemci dozvědět informace o studiu na škole i podmínky pro přijetí uchazečů. Akci spoluorganizuje naše škola, hlavním organizátorem je Olomoucký kraj prostřednictvím organizace Schola education s.r.o.

Gymnázium Šumperk ve stejný den a ve stejném čase organizuje pro zájemce o gymnaziální obory Den otevřených dveří naší školy. Připravení průvodci z řad starších žáků školy provedou zájemce školou a podají zevrubné informace o aktivitách školy a studiu na ní. V infocentru pak zájemce získá informace o přijímání uchazečů a podmínkách nutných pro přijetí ke studiu na gymnáziu.

Těšíme se na setkání s návštěvníky výstavy Scholaris 2019 a se zájemci o studium na gymnáziu.

2 Comments

 1. Janka Jankoski

  Dobrý den .
  Výstava Scholaris 2019 se koná jen jeden den 5.11.2019 ?
  děkuji za odpověd

  • Milan Maceček

   Dobrý den,
   ano – jen jeden den, 5. 11. 2019, poté bude organizovaná v Jeseníku,
   Přerově, Prostějově a Olomouci. Data konání dalších akcí najdete na webu Scholaservis.
   Maceček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *