Aktivity - Matematika

KLOKAN na DVANÁCTOU = 109

v pátek 16.března v pravé poledne odstartovalo 109 odvážlivců pátrání po 96 bodech, které jako obvykle (i s počátečním vkladem 24 b.) mezinárodní klokan nabízel. Historie této akce je na naší škole velmi úspěšná. V posledním desetiletí zásluhou Ondry Motlíčka a  Elišky Foltasové. Oba už loni odmaturovali a šíří slávu svou i naší školy na „vejškách“. Jak se proslaví jejich nástupci, bude jasné až po zpracování okresních, krajských a celostátního pořadí. Zatím nabízíme „medailisty“ v rámci G Šumperk.

                                                n i ž š í   G

BENJAMIN body pořadí KADET body
Šimová 105 1. Harapát 102
Harapát 88 2. Hanáková 89
Matyáš 82 3. Matyáš ;   Karlíček 80

 

                                                v y š š í   G

JUNIOR body pořadí STUDENT body
Vavřík 87 1. Drážný 102
Grulich 82 2. Štrpka 86
Vinkler 75 3. Švestková 84

Podrobné výsledky najdete na nástěnce u učebny 367.                                    jVo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *